Procedury należytej staranności

W każdej ze spółek Grupy za działanie zgodnie z przepisami prawa odpowiadają zarówno departamenty prawne, jak i komórki merytoryczne prowadzące określone działania biznesowe. Nasze działania na rynku telekomunikacyjnym (Internetu oraz telefonii komórkowej) nadzoruje Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE), natomiast aktywność na rynku radiowo-telewizyjnym podlega nadzorowi Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Przedstawiciele naszej organizacji regularnie uczestniczą w pracach polskich i międzynarodowych organizacji branżowych, wdrażając i propagując wypracowane tam rozwiązania.

Jesteśmy sygnatariuszami szeregu dobrowolnych porozumień branżowych. Najważniejsze z nich to:

• Standardy dotyczące formatów reklamowych online
Porozumienia nadawców telewizyjnych w sprawie zasad rozpowszechniania reklam i wskazań sponsorskich dotyczących artykułów spożywczych lub napojów zawierających składniki, których obecność w nadmiernych ilościach w codziennej diecie jest niewskazana.
Inicjatywa na rzecz uczciwej reklamy IAB Polska.
Kodeks dobrych praktyk w sprawie szczegółowych zasad ochrony małoletnich w audiowizualnych usługach medialnych na żądanie.
• „Deklaracja Warszawska” –międzynarodowe porozumienie o współpracy w zakresie walki z piractwem internetowym treści telewizyjnych.
Porozumienie na rzecz Strategii 5G dla Polski.
Deklaracja Współpracy na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Sieci,
• Program poprawy jakości reklamy cyfrowej IAB Qualid.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatgo.pl lub skorzystaj z formularza

  Telewizja Polsat Sp. z o.o. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Telewizja Polsat Sp. z o.o., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania.
  Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Oglądaj treści Polsat Go na wybranym przez siebie urządzeniu

  Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

  Dowiedz się więcej