Korzyści z używania po zalogowaniu

Załóż konto i zaloguj się, a zobaczysz pełnię możliwości serwisu Polsat Go. Dzięki posiadaniu konta będziesz mógł w każdej chwili kontynuować oglądanie od danego momentu, gdy Twój materiał nagle zostanie zatrzymany. Polsat Go zapamiętuje jakie gatunki filmów/seriali/transmisji najchętniej oglądasz i wybierasz. Dlatego aplikacja podpowie o nowościach z tych dziedzin, które być może chciałbyś obejrzeć.

Dzięki profilom stworzysz listy ulubionych materiałów, do których będziesz mógł wrócić. Możesz też w łatwy sposób dzielić się dostępem do aplikacji ze swoimi domownikami. Wybór profilu pozwoli na personalizowanie aplikacji - każdy będzie mógł prowadzić swoją listę ulubionych materiałów.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatgo.pl lub skorzystaj z formularza

  Telewizja Polsat Sp. z o.o. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Telewizja Polsat Sp. z o.o., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania.
  Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Oglądaj treści Polsat Go na wybranym przez siebie urządzeniu

  Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

  Dowiedz się więcej