Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Polsat Go?

Do swobodnego oglądania materiałów w Polsat Go konieczne jest połączenie z internetem o minimalnej przepustowości 2mbit/s, oraz 25mbit/s dla Ultra HD (4K). Wyświetlana jakość zależna jest od komputera, uruchomionych na nim w danej chwili programów (antywirusowych, p2p) i poszczególnych ustawień w odtwarzaczu.

Serwis Polsat Go jest dostępny na przeglądarkach:

- Google Chrome* (rekomendowana) 
- Mozilla Firefox
- Opera
- Safari* (macOS)
- Edge

* W przypadku Chrome i Safari na iOS rekomendowane jest korzystanie z aplikacji mobilnej.

Dostępna jest również aplikacja na urządzenia mobilne z systemem: Android, iOS oraz Harmony OS.

W przypadku urządzeń mobilnych konieczne jest:

- posiadanie urządzenia mobilnego wyposażonego w jeden z następujących systemów: iOS, Android, Harmony OS, w wersji aktualnej lub jednej z dwóch poprzednich.
- system urządzenia mobilnego nie może być modyfikowany (tzw. „root device”, czy „jailbreak”) i powinien pochodzić z oficjalnego źródła dystrybucji producenta systemu.
- wspieranie technologii Widevine Modular (DRM) lub Microsoft PlayReady. Informacji o wspieraniu wymienionych technologii udziela producent systemu urządzenia (test funkcjonalności Usługi na urządzeniach z systemem Android i iOS jest dostępny w Serwisie w sekcji Pomoc).

Polsat Go jest również dostępny na urządzeniach typu Connected TV:
- urządzeniach z systemem Android TV
- urządzeniach z systemem Apple TV
- telewizorach Samsung Smart TV z roczników 2017-2021
- telewizorach LG Smart TV z roczników 2018-2021 (tylko modele UHD)

Aplikacje na wybrane Smart TV innych producentów będą pojawiać się w sklepach w najbliższym czasie – będziemy o tym informować na bieżąco.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatgo.pl lub skorzystaj z formularza

  Telewizja Polsat Sp. z o.o. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Telewizja Polsat Sp. z o.o., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania.
  Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Oglądaj treści Polsat Go na wybranym przez siebie urządzeniu

  Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

  Dowiedz się więcej