Koniec Polsat Go i co dalej? Odbierz powitalny prezent w Polsat Box Go! (FAQ)

1. Czy Polsat Go zniknie całkowicie? Czy i gdzie będzie można oglądać programy z Polsat Go?

Tak, 31 sierpnia 2023 r. Polsat Go zostanie wyłączony. Programy znane z Polsat Go znajdziesz w jednym miejscu – w serwisie Polsat Box Go w pakiecie Start. Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent – darmowy 2-miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go. Będzie też można skorzystać z promocji dla użytkowników Polsat Box Go i na kolejne 12 miesięcy mieć dostęp do swoich ulubionych treści w Polsat Box Go Start za jedynie 30 zł łącznie za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

2. Co dalej z moimi ulubionymi programami z Polsat Go?

Tyle rozrywki, ile dotychczas w Polsat Go znajdziesz w pakiecie Polsat Box Go Start w serwisie Polsat Box Go. Pakiet Polsat Box Go Start zawiera ponad 40 tysięcy godzin Twoich ulubionych seriali, rozrywki, informacji, w tym najnowsze tytuły produkowane dla ponad 20 kanałów Telewizji Polsat, które możesz oglądać, gdzie chcesz i kiedy chcesz na wybranym urządzeniu.

 

3. Co mam zrobić, żeby nadal oglądać swoje programy?

Znajdziesz je w pakiecie Polsat Box Go Start w serwisie Polsat Box Go. Każdy, kto ma konto w Polsat Go dostanie e-mail z pełną informacją, a także prezentem – darmowym 2-miesięcznym (60 dni) dostępem do pakietu Polsat Box Go Start do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go. Będzie też można skorzystać z promocji dla użytkowników Polsat Box Go i na kolejne 12 miesięcy mieć dostęp do swoich ulubionych treści w Polsat Box Go Start za jedynie 30 zł łącznie za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

4. Na czym polega prezent z pakietem Polsat Box Go Start dla użytkowników Polsat Go?

Użytkownicy Polsat Go dostają w prezencie od Telewizji Polsat dostęp do pakietu Polsat Box Go Start za darmo na 60 dni (2 miesiące), do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go. Informację o prezencie otrzymasz w wiadomości od nas, skierowanej na adres e-mail, na który masz założone konto w Polsat Go. Prezent możesz odebrać, klikając w link w wiadomości. Możesz to zrobić do 30 września 2023 r.

Będzie też można skorzystać z promocji i na kolejne 12 miesięcy mieć dostęp do swoich ulubionych treści w Polsat Box Go Start za jedynie 30 zł łącznie za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

5. Jak skorzystać z prezentu 2-miesięcznego dostępu do Polsat Box Go Start

Z prezentu skorzystasz w prosty sposób – klikając w link znajdujący się w e-mailu. Jak tylko odbierzesz swój prezent, swoje ulubione programy będziesz mógł nadal oglądać w Polsat Box Go.

Na adres e-mail, na który masz założone konto w Polsat Go, dostaniesz e-mail z kodem dostępu do prezentu. Po kliknięciu w link, zostaniesz przekierowany do Polsat Box Go, gdzie możesz skorzystać z promocji.

 

6. Jak będzie można oglądać Polsat Box Go Start po 2-miesięcznym bezpłatny okresie?

Jeśli chcesz mieć dostęp do swoich ulubionych programów w Polsat Box Go Start, możesz skorzystać z promocji. Przez kolejny rok pakiet Polsat Box Go Start będzie dostępny w cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie (zamiast regularnej ceny 60 zł/rok). Promocja jest ważna do 30 września 2023 r. Płacisz raz i oglądasz cały rok.

 

7. Czy jak wykupię za 30 zł dostęp do Polsat Box Go Start na cały rok, to będę miał 2-miesięczny darmowy okres?

Dostęp do rocznego pakietu możesz wykupić w dowolnej chwili i nie tracisz wówczas 2-miesięcznego darmowego dostępu. Czyli tego samego dnia możesz i zacząć korzystać z darmowego 2-miesięcznego pakietu, i wykupić dostęp na kolejny rok za jedynie 30 zł, czyli 2,5 zł miesięcznie.

Wówczas najpierw korzystasz z 2-miesięcznego darmowego okresu, a dopiero potem zacznie się 12-miesięczny okres za 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

8. Polsat Go jest bezpłatny. Dlaczego za pakiet Polsat Box Go Start trzeba płacić?

W Polsat Go oglądanym programom towarzyszyła większa liczba reklam. Pakiet Polsat Box Go Start działa w modelu subskrypcyjno-reklamowym – przy niezwykle niskiej opłacie, prezentuje niewielką liczbę reklam i jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. W tej niewygórowanej cenie zyskujesz dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, popularnych reality show, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości z ponad 20 anten Telewizji Polsat – wszystko z minimalną liczbą reklam.

 

9. Co z moim kontem w Polsat Go? Czy zostanie przeniesione do Polsat Box Go?

Konto Polsat Go nie zostanie przeniesione. Będzie działało tylko do 31 sierpnia 2023 r. Jeśli nie masz jeszcze konta w Polsat Box Go, musisz je założyć. Możesz to zrobić w niezwykle prosty sposób. Jeśli skorzystasz z linku, który znajdziesz w wiadomości e-mail od nas (wysłanej na adres, na który masz zarejestrowane konto w Polsat Go), wystarczy, że ustawisz hasło i to wszystko. Wtedy też jednocześnie odbierzesz swój prezent – darmowy 2-miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go.

Będzie też można skorzystać z promocji dla użytkowników Polsat Box Go i na kolejne 12 miesięcy mieć dostęp do swoich ulubionych treści w Polsat Box Go Start za jedynie 30 zł łącznie za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

10. Co z historią mojego oglądania w Polsat Go?

31 sierpnia 2023 r. Twoje konto w Polsat Go zostanie zamknięte, nie mamy niestety możliwości przeniesienia jego zawartości.

 

11. Czy muszę pobrać nową aplikację Polsat Box Go?

31 sierpnia 2023 r. aplikacja Polsat Go przestanie działać. Jeśli nadal chcesz korzystać ze swoich ulubionych treści, musisz pobrać aplikację Polsat Box Go, w której znajdziesz jeszcze więcej rozrywki, lub korzystać na stronie www.polsatboxgo.pl.

 

12. Czy muszę założyć nowe konto w Polsat Box Go?

Tak, jeśli nie masz jeszcze konta w tym serwisie, to musisz je założyć. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy maksymalnie prosty proces zakładania konta w Polsat Box Go. Jeśli skorzystasz z linku, który znajdziesz w wiadomości e-mail od nas (wysłanej na adres, na który masz zarejestrowane konto w Polsat Go), wystarczy, że ustawisz hasło i to wszystko. Wtedy też jednocześnie odbierzesz swój prezent –  darmowy 2-miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go.

Będziesz też mógł skorzystać z promocji dla użytkowników Polsat Box Go i na kolejne 12 miesięcy mieć dostęp do swoich ulubionych treści w Polsat Box Go Start za jedynie 30 zł łącznie za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

13. Jak zalogować się do Polsat Box Go?

Możesz zalogować się, wchodząc na polsatboxgo.pl lub do aplikacji Polsat Box Go, wybierając zakładkę Zaloguj i podając adres e-mail i hasło.

https://polsatboxgo.pl/uzytkownik/zaloguj

 

14. Co dokładnie znajdę w pakiecie Polsat Box Go Start?

Pakiet Polsat Box Go Start to:

 • Ponad 40 tysięcy godzin Twoich ulubionych seriali, rozrywki, informacji.

To wszystko tylko w cenie 30 zł ZA CAŁY ROK. To nie pomyłka – tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie!

 • Najnowsze tytuły produkowane dla ponad 20 kanałów Telewizji Polsat, m.in. Polsatu, Czwórki, Szóstki, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Fokus TV, Eski TV, Polsat Seriale.
 • Twoje seriale i programy w jednym miejscu:

- ulubione seriale: „Przyjaciółki”,  „Wotum nieufności”, „Matka”, „Lulu”, „Pierwsza miłość”, „Kowalscy kontra Kowalscy”

- kultowe seriale: „Świat według Kiepskich”, „Włatcy Móch”

- seriale z życia wzięte: „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjantki i policjanci”, „Chłopaki do wzięcia”

- hitowa rozrywka: „Love Island. Wyspa miłości”, „Farma”, „Nasz nowy dom” „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Ninja Warrior Polska”

- nowości: „Temptation Island. Wyspa pokus”, „The Real Housewives”, “Doda. Dream Show”, “Para do Gara”

 • wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, m.in.:

-  follow me content – zawsze możesz oglądać od momentu, w którym skończyłaś/eś – na dowolnym urządzeniu,

-  download – pobierz na urządzenie i oglądaj offline,

-  timeshift i startover - cofaj i przewijaj, kiedy chcesz.

 • To wszystko z niewielką liczbą reklam, gdzie chcesz i kiedy chcesz, na wybranym urządzeniu. Prosto, łatwo i przyjemnie!

 

15. Czy w pakiecie Polsat Box Go Start obejrzę sport na żywo?

Nie, podobnie jak w Polsat Go. Znajdziesz w nim te programy, które mogłeś oglądać w Polsat Go.

 

16. Czy jeśli mam już zakupiony pakiet Polsat Box Go Start, mogę skorzystać z prezentu?

Tak, okres ważności zakupionego przez Ciebie pakietu przedłuży się o  60 dni (2 miesiące).

 

17. Czy odbierając prezent, muszę wykupić pakiet Polsat Box Go Start na rok?

Nie, z prezentu korzystasz bez żadnych zobowiązań. Natomiast jeśli będziesz chciał oglądać swoje ulubione programy przez dodatkowy rok, to teraz zapłacisz tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie (zamiast regularnej ceny 60 zł/rok). Płacisz raz, a oglądasz przez cały rok. Promocja jest ważna do 30 września 2023 r.

Dostęp do rocznego pakietu możesz wykupić w dowolnej chwili i nie tracisz wówczas 2-miesięcznego darmowego dostępu. Czyli tego samego dnia możesz i zacząć korzystać z darmowego 2-miesięcznego pakietu, i wykupić dostęp na kolejny rok za jedynie 30 zł, czyli 2,5 zł miesięcznie. Wówczas najpierw korzystasz z 2-miesięcznego darmowego okresu, a dopiero potem zacznie się 12-miesięczny okres za 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

 

18. Jak długo ważny jest kod do prezentu na pakiet Polsat Box Go Start?

Odp. Kod jest ważny do 30 września 2023 r., czyli do tego czasu możesz odebrać swój prezent. Od momentu odbioru prezentu pakiet Polsat Box Go Start możesz oglądać przez 2 miesiące za darmo.

 

19. Czy mogę kupić roczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start podczas korzystania z 2-miesięcznego darmowego dostępu? Czy mój darmowy dostęp nie skróci się wtedy?

Roczny dostęp do pakiet Polsat Box Go Stat możesz wykupić w dowolnym momencie. Zakup rocznego dostępu do pakietu Polsat Box Go Start w trakcie korzystania z promocji na ten pakiet nie skraca długości bezpłatnego okresu promocyjnego – wykorzystasz pełne 60 dni bezpłatnego dostępu, a dopiero potem będziesz korzystać z rocznego płatnego pakietu.

 

20. Jak mogę kupić pakiet Polsat Box Go Start na rok?

Możesz to zrobić na stronie www.polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na urządzeniach mobilnych i Smart TV. Za pakiet można zapłacić blikiem, kartą płatniczą, Google Play (na Androidzie, na urządzeniach mobilnych), przelewem natychmiastowym, dodając do rachunku Plusa lub korzystając z portmonetki Polsat Box.

 

21. Na jakich urządzeniach mogę oglądać treści dostępne w pakiecie Polsat Box Go Start?

Dostęp jest możliwy na stronie www, w aplikacjach na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Harmony OS, aplikacjach na Smart TV, m.in. Android TV, Apple TV, Smart TV Samsung Tizen.

 

22. Co mam zrobić, jeśli nie dostałem od Was e-maila z prezentem na Polsat Box Go Start, a jestem stałym użytkownikiem Polsat Go?

Wiadomość powinna do Ciebie trafić w ciągu kilku dni od ogłoszenia zakończenia działalności przez Polsat Go, czyli od 16 sierpnia 2023 r. Warto też zawsze sprawdzić folder SPAM.

 

23. Dlaczego Polsat Go zostanie wyłączony?

Chcemy skupić się na produkcji kontentu. Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatgo.pl lub skorzystaj z formularza

  Telewizja Polsat Sp. z o.o. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Telewizja Polsat Sp. z o.o., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania.
  Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Oglądaj treści Polsat Go na wybranym przez siebie urządzeniu

  Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

  Dowiedz się więcej