Jak zarejestrować konto w Polsat Go?

Zarejestrować możesz się wchodząc na stronę główną https://polsatgo.pl, następnie klikając myszką na przycisk "Załóż konto" w prawym górnym rogu ekranu.


W kolejnym kroku należy uzupełnić formularz rejestracyjny.

 

Rejestracja jest związana z koniecznością potwierdzenia konta. Potwierdzenie odbiera się przez odebranie maila i kliknięcie w link aktywacyjny, który jest ważny przez 24 godziny.

W przypadku braku otrzymania maila aktywacyjnego w ciągu 24 godzin, należy dokonać ponownej rejestracji konta.


Założyć konto możesz też za pomocą aplikacji na system Android, iOS oraz Harmony OS.

 

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatgo.pl lub skorzystaj z formularza

  Telewizja Polsat Sp. z o.o. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Telewizja Polsat Sp. z o.o., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania.
  Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Oglądaj treści Polsat Go na wybranym przez siebie urządzeniu

  Polsat Go to nowy serwis internetowy, a w nim najlepsze seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dodatkowo kilkaset pozycji filmowych z klasyki polskiego kina. Wszystko to w jednym serwisie, na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach, z możliwością kontynuowania oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników.

  Dowiedz się więcej